Nosfit Spa Merkezi

Spa nedir?

SPA temel olarak  su aile ile yapılan terapi ve bakımlara denir. Bu hizmetin sunulduğu yere Spa merkezi denir. Nosfit spa merkezi olarak su ile birlikte doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri ile uygulamasını gerçekleştiriyoruz.  Spa merkezimizde masaj uygulamaları almak için istediğiniz masaj uygulamasını tercih edebilme imkanı sunuyoruz.

Spa bakımları selülit tedavisinden, cilt bakımına kadar birçok masajlara kadar türleri bulunmaktadır. Spa merkezimize havlu, bornoz gibi kıyafetler ile girilebilir ancak vücut dolaşım sistemini engelleyen lastikli kıyafetlerin giyilmemesi önerilmektedir.

Merkezimizde belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştirilen spa “su terapisi ” hizmeti için alınan randevulara 5 dakika önceden gelinmesi gerekmektedir. Bunun nedeni  terapiye hazırlanmak için hazırlanma olanağı olacaktır. Sağlık açısından zorunlu olan noktalar için sorunlu olan bölgeler hakkında kesinlikle bilgi verilmelidir. Bu bilgi sağlığınızı olumsuz yönden etkilememesi için bildirilmelidir.

Spa alanlarında sessiz bir dinlenme ve rahatlama sağlayabilmek için cep telefonları soyunma odaları içerisindeki dolaplara yerleştirilmesi zorunlu tutulmaktadır. Sağlıklı ve güzel bir cilt için Nosfit spa merkezi ile iletişime geçebilir, kayıt oluşturabilir veya kayıtlı üye iseniz spa hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için sizlere bir telefon kadar uzak olan Nosfit spor merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

Spa Merkezi | Nosfit Spor Salonu
Hemen İletişime Geçebilirsiniz.