Spor Merkezi Diyetisyen

Spor ve sağlıklı yaşam merkezi içerisinde diyetisyenlerin rolü son derece önemlidir.  Spor yapan kişinin spor yapma sıklığını öğreniyor ve bunun sonucunda spor aletlerinde vücudun hangi kısımlarının daha çok çalıştığını takip sistemi ile öğreniyoruz. Yapılan spor programlarının takibi sonucu kişinin vücudunun hangi kısımlarının çalışma yoğunluğuna göre beslenme programını düzenleyen Nosfit spor merkezi diyetisyenlerimiz ona göre karar veriyor.

Spor yapan bir sporcunun ağırlık antrenmanı ile yaptığı kardiyo antrenmanı ile beslenme programları aynı olmamaktadır. Beslenme uzmanlarımızın üzerinde durduğu en önemli konu “Diyet kişiye özeldir” herkesin parmak izine benzetilen bu programlar sadece kişiye özeldir. Esenler spor salonumuzda beslenme programını oluşturan diyetisyenlerimiz spor konusunda sizler hakkında tüm bilgilere takip sistemi ile hakim oluyorlar. Sporcunun yaptığı antrenmanlarına, vücut analiz ölçümüne, yeme alışkanlıkları ve kan tahlillerine bakılarak beslenme programı oluşturulmaktadır. Diyetisyenlerimizin oluşturduğu beslenme programı 15 gün veya 1 aylık süre içerisinde düzenli takibe alınarak, sporcunun hedefe ulaşıp ulaşılmadığı ölçümler ile kontrol edilmektedir.

Kilo problemlerinizi tek diyetisyenlerimiz çözemez. Ekip çalışması ile fitness ve pilates antrenörü ve diyetisyenlerimiz sizlere doğru teknik ve değerlendirme sonucu sporcunun sağlık problemleri ve yaşam şekillerini izleyerek doğru beslenme ve doğru çalışma sistemi uygulanarak fazla kalorilerinizden kurtulabilirsiniz.

Nosfit spor merkezimizde uzman diyetisyenlerimiz ile çalışma ve beslenme programları sürekli olarak takip edilerek, en doğru bir şekilde başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Sağlıklı ve Hijyenik spor herkesin hakkı. Nosfit spor & spa merkezimizde spor eğitimleri ve düzenli diyet uygulamak için ön kayıt başvurusu yapabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzak olan spor merkezimiz ile zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Nosfit Spor Merkezi
Nosfit Spor Merkezi Diyetisyen
Hemen İletişime Geçebilirsiniz.