Crunch Sınıfı Güncel

Crunch

Crunch hareketi, bilinen en temel karın egzersizlerinden birisidir. Mekik çekme hareketine benzeyen ve bel için daha sağlıklı olan Crunch hareketi karın kasları için verimli bir harekettir. Karın kaslarını geliştirmekte oldukça etkili bu hareketi düzenli bir şekilde uygulamak gerekmektedir. Crunch egzersizini sadece karın antrenmanı yapacağınız günler için değil, diğer tüm antrenman günlerinde yapmak gerekmektedir.

Haftanın 7 günü Crunch sporu için müsaitseniz yapmanızda fayda var. Çünkü bu egzersiz karın kaslarını geliştiren egzersizdir. Etki alanını kontrol ettiğimizde diğer tüm karın hareketleri gibi tek başına uygulandığında yetersizdir. Bunun için profesyonell Curnch spor hocalarımızdan destek alabilirsiniz. Her spor dalına ve egzersizlere göre bulunan profesyonel hocalar kadroumuzda yer almaktadır.

Crunch hareketini sürekli ve düzenli bir şekilde yaparsanız, bir süre sonra üst karın bölgesindeki değişimi ve sertleşmeyi fark edebilirsiniz. Daha sağlıklı, esnek ve dikkat çekici vücuda sahip olmak için sizler motivasyon kaynağı olsun. Crunch egzersizlerinden faydalanmak süreklilik içerisinde çalışma sağlamak için Nosfit spor merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz.
X