Pilates – Cadillac Reformer Pilastes

Pilates Sınıfı - Nosfit Spor Merkezi

Pilates – Cadillac Reformer Pilastes

Akıcı hareketler ve nefesin kontrol edilmesi sonucu pilates ile esneklik artışı, vücut farkındalığı, zihinsel konsantrasyonu ve enerji artışını fark edebilirsiniz. Nosfit spor merkezimizde pilates özel ve gurup dersleri olarak sunuluyor.

Pilates günümüzün en güvenli ve en etkili egzersiz sistemleri içerisinde ön planda yer almaktadır. Joseph Pilates tarafından zihni ve vücudu ilişkilendirmek, esnekliği arttırmak, kasları güçlendirmek ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiştir. Nosfit spor merkezimizde kadromuzda görev yapan Pilates hocaları ile bedeninizin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanmıştır. Programlara uyarak özel eğitimcilerimiz sizlere profesyonel şekilde destek sağlamaktadır. Fizik tedavi sonrası kasları güçlendirmek amacıyla hazırlanan program ile devam etmek için özel dersi tercih ediyoruz. Özel derslerin gün ve saatlerini istediğiniz doğrultuda eğitmelerimiz ile ayarlayabilirsiniz.

Gurup Pilates Dersleri

Gurup dersleri her analizden sonra önerilen sınıfa, minder üzerinde çember, top, foamroller, lastik ve ağırlık gibi ekipmanlar ile gündüz ve akşam farklı saatlerde ve farklı seviye durumlarına göre hizmet veren 8 -10 kişilik sınıflardır. Guruptaki öğrencilerin talepleri üzerine bale bari egzersizleri uygulamaları programa dahil edilmektedir. Nosfit spor merkezimizden pilates dersleri için irtibata geçebilirsiniz.

Cadillac Reformer Pilates (Aletli Pilates) Nedir?

Cadillac Reformer pilates, özel tasarlanan bir alete, vücudun güçlenmesini, esnemesini ve kaybedilen enerjiyi tekrardan geri kazandırmak için formda kalmanızı sağlayan bir egzersiz hareketleridir. Cadillac Reformer pilatese başlamadan önce nefes eğitimini almak ve karın kaslarının nasıl çalıştığını öğrenmek gerekmektedir. Bunun için nosfit spor merkezimizdeki reformer pilates hocalarımızdan destek alabilirsiniz.

Reformer pilates aleti ile 100’den fazla egzersiz hareketi yapabilirsiniz. Nosfit spor merkezinde Aletli pilates üzerinde yapılan antrenmanlar sizlerin fiziksel yönden gelişmenizi sağlamaktadır. Aletsiz yapılan hareketlerde yer çekimi etkisi nedeniyle zorlanabilirsiniz. Aletli pilates ile yer çekimi kuvvetini azaltarak hareketleri daha rahat ve kolay uygulamanızı sağlamaktadır.

Reformer pilates, pelvik taban kaslarının ve karın kaslarının alt bölgesini güçlendirmektedir. Doğum sonrası özellikle önerilen aletli pilates (cadillac reformer) sizler hamilelik dönemi öncesi fit görünümüzü tekrardan kazandırıyor. Sarkık karnınızdan bıktıysanız artık canınızı sıkmayın. Nosfit spor merkezimiz sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen arayın, müşteri temsilcilerimizden kayıt başvuru şartlarını öğrenin.

Sağlıklı ve hijyenik spor yapmak herkesin hakkı. – Nosfit Spor Merkezi.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz.
X