Zumba

Zumba

Zumba, Alberto Beto Perez tarafından Kolombiya’da keşfedilmiş bir dans programıdır. Latin bir müzik eşliğinde yapılan ve dünyada en yaygın fitness programı olarak kabul edilmektedir. Zumba içerisinde dans ve aerobik egzersizlerini de barındırmaktadır. Zumbanın içerisinde, kumbiya, samba, merenge, mambo gibi hareketlerinin yanı sıra Bollywood ve oryantal hareketleride yer almaktadır.

Zumba ile müzik eşliğinde fitness yapmak , egzersiz hareketleri ile fit bir görünüme ve sağlıklı bir vücut kazanmanızı sağlar.  Egzersiz  yapmayı daha çok eğlence haline getirerek, kilo vermek ve kalori kaybetmek için daha kolay ve verimli olacaktır. Bu ders sayesinde vücudunuzdaki önemli kas gurupları çalışmaya başlar. Yaklaşık 1 saati bulan bu ders sayesinde 500 kalori enerji yakılır. Bu egzersiz sayesinde dans yaparak fazla kilolardan kurtulabilirsiniz.

Eğer sizde hem eğlenmek hem de formda kalmak istiyorsanız bu Zumba dansını düzenli olarak profesyonel zumba hocalarımız ile yapabileceksiniz. Zaman kaybetmeden iletişim sayfamızdaki irtibat numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz.
X